i. czech tennis academy
tenerife


Přihlas se ještě dnes a začni novou cestu za zdravím.

O nás


Tenisová akademie vznikla za účelem poskytnout ty nejlepší sportovní a tenisové služby pro co nejširší klientelu na jednom z nejrozmanitějších ostrovů na světě. Spojení oceánu a hor dělá z Tenerife úžasné místo na sportovní vyžití. Počasí na ostrově je celý rok stálé a téměř bez srážek, což umožňuje našim klientům sportovat celoročně. Klima na ostrově je velmi ozdravné,  proto na našich kempech získáte spoustu energie a psychické pohody. Tenerife je ideální místo pro obnovení energie, které si můžete užít kterýkoli den v roce a z kterého se domů vrátíte jako vyměnění.

 Filip Laža
Zakladatel 


Licencovaný trenér s více než patnáctiletou zkušeností v oborech tenis a kondiční trenér. V letech 2013 - 2023 majitel tenisové školy TK TOLA v Praze - Klánovicích. Specializace na všechny kategorie, děti od tří let až po dospělé, amatéry i závodní hráče. Trenér a mentor, který rád posouvá hranice výkonnostních a profesionálních sportovců, stejně jako zapálených nadšených amatérů napříč sporty na vyšší úroveň.

Jsem celoživotní sportovec, který rád posouvá hranice svého těla. Zajímám se o nové trendy ve sportovní vědě, zdravém životním stylu a sportovní psychologii. Celý život se snažím být v dobré kondici a pracovat na sobě. Účastním se tenisových turnajů po Evropě, pravidelně cvičím a mojí největší vášní je běh. Věnuji se běhu na dlouhé vzdálenosti (ultra running) a vyhledávám velké výzvy v podobě závodů série Trail Running World Series po Evropě.  
Vše, co jsem se za svoji sportovní kariéru naučil, bych si nechtěl nechat jen pro sebe, a proto se snažím předávat své  zkušenosti a nové informace dál svým klientům. Rád inspiruji lidi k aktivnímu životnímu stylu a sportovní filozofii.

Specializace: tenis, padel, běh, fitness, kondiční trénink, regenerace.
Tréninky jsou možné v českém, anglickém a španělském jazyce.Vlastní úspěchy

  • 2015-2019 účast v 2. tenisové lize ČR
  • 2018 účast na soutěžích Crossfit
  • 2020 2. místo Rockpoint výzva "Napříč Šumavou" 168km
  • 2021 Everesting 8848m výškových, 9x Sněžka 
  • 2022 2. místo Ještěd 24h winter, dvojice
  • 2022 Trail 100 Andorra 108km
  • 2022 1. místo Ještěd 24h summer, týmy
  • 2023 1.místo tenis družstva - Provincie Santa Cruz de T.

" Díky Filipovi jsem poznal co je to motivace, svým přístupem k životu, po tom co si vše už prožil, je inspirací mnoho lidem, kteří hledají životní cestu."

Viktor Pšenička"Tělesná nemoc je lékem duše. "

RECENZE

KONTAKTUJTE NÁS